درباره‌ی جم ترونیک

فروشگاه اینترنتی جم ترونیک فرزند تجاریِ فروشگاه جام جم الکترونیک است که بیش از بیست سال به تامین و توزیع قطعات الکترونیک، ماژول های الکترونیک، لوازم جانبی الکترونیک، لوازم مصرفی الکترونیک و ابزارهای الکترونیک و سایر نیازمندیهای فعالان الکترونیک اقدام می کند.

فروشگاه جام جم الکترونیک در سال 1379 در طبقه همکف پاساژ امجد، افتتاح شد و اکنون پس از گذشت بیش از بیست سال به عنوان یک فروشگاه شناخته شده به خصوص در حوزه ماژول های الکترونیک به فعالیت خود ادامه می دهد.

فلسفه وجودی فروشگاه جام جم الکترونیک، تامین، پشتیبانی، تدارک و لجستیک نیازهای علاقمندان صنعت الکترونیک بوده و هست. اما از آنجایی که فروش حضوری با محدودیت هایی از جمله محدودیت مکان و زمان مواجه است. هم بنیانگذاران فروشگاه جام جم الکترونیک که از خبرگان این صنعت می باشند، پروژه ای را تعریف کردند که خدمات فروشگاه جام جم الکترونیک محدود به مکان و زمان نباشد. بر این اساس ایده جم ترونیک به عنوان فرزند تجاری فروشگاه جام جم الکترونیک پدیدار شد.

شما در جم ترونیک می توانید به آسانی میان هزاران محصول الکترونیک از قطعه تا ماژول و از ابزار تا لوازم جانبی و مصرفی بگردید، مقایسه کنید، از اطلاعات فنی هر کالا با خبر شوید و بر اساس نیاز خود اقدام به خرید آن کنید.